TEPLO JAKO OD SLUNÍČKA

SÁLAVÉ TEPLO

rovnoměrně prohřeje

Váš domov

zredukuje náklady

na vytápění

Pro Váš nejlepší komfort doporučujeme stěnové a podlahové vytápění WEM. Jeho hlavní výhodou je rovnoměrné rozvádění tepla po místnosti pomocí sálání - jako např. u krbových kamen.

Takové teplo vnímá člověk jako velmi příjemné. Zároveň se zabraňuje víření vzduchu (jako je tomu při použití konvenčních radiátorů), což přispívá zdraví celé Vaší rodiny, protože nevdechujete prachové částice a roztoče.

Další výhodou sálavého vytápění je snížení spotřeby za energie až o 20 %, protože teplota v místnosti se sníží v průměru o cca 3 °CZároveň si vzduch zachová přirozený obsah vlhkosti, takže se Vám bude krásně dýchat.

OHŘEJTE SE

JAKO U KRBU

HLÍNA KAM SE PODÍVÁŠ

vytváří příjemné

domácí

mikroklima

integrované

do samotných

panelů

syté a živé

odstíny

země

Hliněné omítky jsou "stále živý" materiál s buněčnou strukturou. Výborně pohlcují vzdušnou vlhkost a stejně tak ji v ten správný čas uvolňují - takže udržují stabilní prostředí a vytvářejí skvělé domácí mikroklima.

 

Zároveň díky vysoké tepelné kapacitě působí jako přirozený akumulátor tepla a pohlcují škodlivé látky ze vzduchu. Vytvářejí lehké záporné ionty, které jsou našemu zdraví velmi prospěšné.

 

V neposlední řadě vytvářejí příjemnou akustiku v místnosti

VYTVOŘTE SI

ZDRAVÝ DOMOV

JEDNODUCHÁ INSTALACE

stačí vrtačka

a vědět, jak

to poskládat

jednoduše

zakryjete

spáry

s barvou,

strukturou

a tvary

NECHTE SI ZDARMA PŘIPRAVIT CENOVOU NABÍDKU

TVOŘÍME ZDRAVÉ DOMOVY