LUXUSNÍ DOMOV ZE DŘEVA

Dřevo Thoma Holz je určené pro všechny, kteří mají rádi čistou vůni dřeva. Vytvořte si domov, který Vás přirozeně uklidní a nabije po rušném pracovním dni. Je totiž vědecky dokázáno, že v prostředí naplněném přírodními materiály se lidé cítí spokojeněji a dožívají se více let.

Masivní dřevěné podlahy a obklady Thoma Holz jsou vytvořené z toho nejkvalitnějšího materiálu - bez přidaných lepidel a jiných toxických látek.

POZNEJTE SÍLU

DŘEVA

MĚSÍČNÍ DŘEVO

PEČLIVĚ VYBRANÉ

zkušenými lesníky

přes 150 let staré stromy

rostlé vysoko nad mořem

zocelené přírodou

ŠETRNĚ SKLIZENÉ

v období vegetačního klidu

za ubývajícího měsíce

přirozeně sušené

po dobu několika let

Veškeré používané dřevo je certifikované systémem PEFC z domácích lesů a rostoucí v  duchu trvale udržitelného lesního hospodářství. Těží se výlučně v zimě při ubývajícím měsíci. Takovéto "měsíční dřevo" vykazuje nevídanou stálost a skvělou odolnost proti škůdcům či hnilobě.

Proces sušení dřeva Thoma Holz není uspěchaný - je pouze rozřezáno a ponecháno přirozenému vzdušnému sušení po dobu několika let. Takto připravené dřevo je pak perfektním společníkem Vašeho domova.

DOPŘEJTE SI

KOUSEK LESA

U SEBE DOMA

NABÍZÍME POUZE KVALITU

kresba dřeva

oživí interiéry

každého domova

stěny a stropy

nezaměnitelného

charakteru

perfektní dřevo

zajisté ocení

každý truhlář

OD MISTRA ERWINA THOMA

LESNÍK A SPISOVATEL

AUTOR BESTSELERU

JAK SE MÁ SPRÁVNĚ

ZACHÁZET SE DŘEVEM

kniha2.jpg

Lékařské studie prokázaly, že přítomnost stromů omlazuje, uvolňuje a podporuje imunitní systém. Rovněž bylo zjištěno, že nám dává zakusit hlubší spánek, srdce bije klidněji, rozvíjí kreativitu a přirozenou radost ze života.

 

Váš domov se dřevem Thoma Holz se stane prostředím odpočinku - díky uvolňujícím se éterických olejům a správně ionizovanému vzduchu. Nejenom to přinese pocit pohody a uvolnění celé Vaší rodině.

OBKLOPTE SE

PŘÍRODOU 

JE LIBO CELÝ DŮM ?

sendvičová

konstrukce

bez lepidel

precizní příprava

zaručuje postavit

dům za 7 dní

50 let na dům

celková životnost

přes 250 let

Životnost stavby postavené systémem Thoma Holz100 má garantovanou záruku 50 let a bez problému vydrží stát i přes 250 let. Navíc Vám garantujeme nejlepší izolační vlastnosti v přímém porovnání s klasickými stavebními materiály - bez přehřívání vnitřku domu.

Budova postavená z měsíčního dřeva Thoma Holz100 vykazuje bezkonkurenční protipožární ochranu. Po 150 min. působení plamenu o teplotě 1000 °C si stále zachovává statickou nosnost a hustotu, zatímco druhá strana se ohřeje maximálně o 1,8 °C. Navíc díky absenci syntetických látek nevznikají žádné nebezpečné otravné plyny.

Získejte nejkvalitnější dřevostavbu všech dob, prověřenou mnoha set letými zkušenostmi. Vybudujte si 100% zdravý a příjemný domov.

POŘIĎTE SI

DOKONALOU

DŘEVOSTAVBU

NECHTE SI ZDARMA PŘIPRAVIT CENOVOU NABÍDKU

TVOŘÍME ZDRAVÉ DOMOVY